סובלים מחוסר עצם או זקוקים להשתלת שיניים? מרפאת DIsmile תסדר לכם חיוך מושלם עם השתלת שיניים ביום אחד כמעט ללא כאבים ועם 100% דיוק. אמיתי? יצאנו לבדוק

עקירות ושתלים הם עניין דיי נפוץ, כולנו נאלצים להתמודד איתם בשלב כזה או אחר. אם פעם התרגלנו לטיפולים כירורגיים כואבים וארוכים, מסתמכים על הרופא, נשארים בחוסר ודאות ולא יודעים איך השיניים יראו בסוף הטיפול, היום בזכות הטכנולוגיה החדשנית של מרפאת DI smile, אתם מקבלים טיפולים מהירים, 100% מדויקים, וללא כאב – וכל זה ביום אחד בלבד! דיאנה, מנהלת המרפאה בחולון טוענת שהמכשור המתקדם נותן להם את האפשרות לקצר את זמני הטיפול ולהבטיח אסתטיקה מושלמת ומותאמת אישית. היינו חייבים להבין על מה מדובר,  הנה כל מה שגילינו…

אור לב | 13.5.24 | 10:58

כשדיאנה ישראלוב הזמינה אותי להגיע אליה למרפאת השיניים בחולון, לא יכולתי לסרב. השמועות על המכשור החדש שעזר כבר לעשרות ישראלים להשיג השתלת שיניים ברמה הכי גבוהה שיש. הייתי סקרנית לראות הכל מקרוב. המקום היה מפנק ורחב, עם 3 רופאי שיניים מרשימים, סייעות ומזכירה ראשית. ישבנו לדבר והחלטתי לגשת ישר לשאלה הכי חשובה:

מה הקטע של המכשור המתקדם שלכם איך זה עובד?

 

 

"שאלה מעולה, אנחנו תמיד שואפים להתקדם ביחד עם הטכנולוגיה, משתדלים ללמוד ולהביא את כל מה שחדש וטוב עבור המטופלים שלנו. למשל בעבר המטופלים היו מגיעים עבור שתלים, הרופא היה מרכיב לו את השיניים ומה שיוצא אני מרוצה. אף אחד לא שואל אותו מה הוא מעדיף. זה מה יש ועם זה נסתדר. היום אנחנו בעידן אחר, הטכנולוגיה התקדמה ויש מכשור רפואי חדש שעוזר לנו לדייק את התוצאה ולהתאים אותה למה שהמטופל שלנו רוצה. במקרים מסוימים אנחנו אפילו מדפיסים דמו באמצעות מדפסת תלת מימד כדי שיהיה ניתן לראות איך השיניים יראו בסיום הטיפול. המכשור המתקדם נוגע לכל שלבי התהליך, לצילום הפנורמי האיכותי שמציג את כל חלל הפה ומגיע בשניות בודדות למסכי הפלזמה, לעקירת השן בקלות, במהירות וללא כאב ולבנייה והתאמת הכתר הזמני ללא צורך במידות. את כל זה אנחנו עושים באמצעות מכשירים שונים שחוסכים לנו הרבה זמן וכמובן מדייקים לו את התוצאה הסופית ומבטיחים ללקוח חוויה נעימה ונוחה יותר. הכל דיגיטלי ואת הכל אפשר לראות דרך המסכים שלנו שנמצאים על הקירות בקליניקה וכל זה בטיפול אחד בלבד. לא צריך ללכת ולחזור כמה פעמים, אנחנו מצליחים לרכז את הכל ליום אחד ולחסוך כאבים כפולים ומיותרים. הצלחנו להביא את העתיד, כל מי שמגיע לשתלים יכול לשבת עם הטכנאי שלנו ולראות הדמיה איך יראו השיניים בסוף הטיפול. זה משהו שהוא אחר ושונה ממה שרוב האנשים התרגלו אליו."

מעניין, אבל זה באמת בלי כאבים? המטופל לא מרגיש כלום?ֿ


"יכול להיות שזה קצת לא נעים או קצת לא נוח. אבל לחלוטין לא כואב. המטופל מקבלת זריקת הרדמה בתחילת הטיפול והוא לא מרגיש כלום. רוב האנשים שומעים עקירה ושתל ונבהלים, בטוחים שזה טיפול מהגיהנום, אבל ממש לא. העקירה עצמה לוקחת פחות מדקה ואת השתל אנחנו מתאימים לפי המידות של המכתשית. בזכות הטכנולוגיה שלנו, הכל יוצא 100% מדויק ומתאים לחלל הפה, ככה שאין טעויות, ברגע שההשפעה של ההרדמה פגה, יכול להיות שיהיו קצת תחושות לא נעימות, הרופא שלנו דואג למרשם עבור כדורים נגד כאבים, וכל הסיפור מסתיים ממש מהר. זה בהחלט משהו שאפשר להתמודד איתו ובטח לא מפחיד כמו שרוב האנשים חושבים."

למה בעצם לעשות עקירה ושתל באותו היום?

"למה לא? למה לשלוח את המטופל הביתה להחלים ואז לחזור שוב עבור השתל? אם אפשר לעשות הכל ביום אחד ולסגור סיפור ואצלינו בהחלט אפשר כי בצמוד אלינו יש מעבדה מקצועית שאנחנו עובדים איתה עם טכנאים מהשורה הראשונה. הזמן של המטופלים שלנו יקר, רובם לוקחים חופש מהעבודה ומעדיפים לסיים הכל בפעם אחת ואנחנו יכולים להבין את זה וכמובן מעודדים את זה. למה לסבול פעמיים? אין טעם למשוך את זה, ברגע שעקרנו את השן, אנחנו מחדירים את השתל לתוך העצם ומלבישים כתר זמני,  מחכים עד שהשתל נקלט, ושמים את הכתר הקבוע. זאת הדרך הטובה ביותר ואחרי 17 שנים שהמרפאה שלנו קיימת, התוצאות וההצלחות מדברות לבד."

ואם אני רוצה לעשות רק עקירה ואת השתל בפעם אחרת?

"עקרונית זה אפשרי, אבל עדיף לא לדחות את זה. רוב המטופלים פשוט מפחדים כי המילה שתל כירורגי נשמעת להם כמו ניתוח והם מפחדים שיכאב להם. אבל בזמן שהם עסוקים בלפחד, הם פוגעים בבריאות שלהם, ברגע שעשינו עקירה ולא שמנו שתל, יש רווח שנשאר ריק, השיניים העליונות יורדות למטה וכל הפה מתחיל לזוז. אחר כך הטיפול הופך להיות הרבה יותר מורכב כי לפני שמבצעים שתל, צריך ליישר את השיניים. אז למה בעצם לסבך הכל אם אפשר לעשות את כל הטיפול, העקירה והשתל ביום אחד וגמרנו? יותר מזה? הטכנולוגיה המתקדמת שלנו מבטיחה איכות ללא פשרות וכמובן זריקת ההרדמה המקומית שלנו מבטיחה שהטיפול לא יכאב בכלל!"

אבל יש אנשים שמגיעים אליכם כבר אחרי עקירה…
"ברור ויש לא מעט כאלה. כל אחד מקבל את הטיפול שהוא צריך. אם אנחנו רואים שהעקירה שהם עשו הייתה לא מזמן אז הכל בסדר, אבל אם העקירה התבצעה לפני מספר שנים, קרוב לוודאי שנצטרך ליישר את השיניים לפני שניגש לתהליך של שתל. זה לא מסבך את המצב, פשוט עוד פרוצדורה להתעסק איתה, וכמובן שזה לא בריא. לא אמור להיות לנו רווח בשיניים. אנחנו צריכים פה מלא עם שיניים בריאות שיהיו בגודל ובמידה הנכונה. בכל מקרה הצוות שלנו הוא מקצועי ויודע את העבודה, אנחנו יושבים עם המטופל ומסבירים לו בדיוק מה צריך לעשות, מראים לו את הצילומים ואת תוכנית הטיפולים ולא משחררים אותו עד שבטוחים שהוא הבין הכל ואין שאלות.

ואם החלטתם להתחיל? מה השלבים שהמטופל עובר מההתחלה?
"שאלת השאלות, יש שלבים ברורים – בואי נעבור עליהם ביחד. בשלב הראשון קודם כל הלקוח מגיע אלינו למרפאה בחולון לפגישת אבחון ללא עלות. אנחנו עושים לו צילום בחלל הפה ובונים לו תוכנית טיפול מפורטת. לאחר שקיבלנו את האישור הסופי מהמטופל אנחנו יוצאים לדרך וקובעים תאריך לטיפול. במידה ויש צורך בעקירה, הרופא מתחיל קודם כל עם העקירה, לאחר מכן הוא מחדיר את השתל שעשוי טיטניום לתוך העצם ומלביש עליו את הכתר הזמני. לאחר שהטיפול מסתיים, יש הוראה מפורשת מהרופא לא לאכול ולא לשתות חם במשך שעתיים מסיום הטיפול. בשלב השלישי, לאחר 3 חודשים בהם העצם קולטת את השתל, אנחנו מזמינים את המטופל להגיע אלינו שוב על מנת לסרוק את חלל הפה ולקחת מידות לכתר קבוע. הסריקה מתבצעת באמצעות סורק אינטראורלי שעוזר לנו להגיע לדיוק מירבי. כמעט סיימנו… בשלב הרביעי והאחרון המטופל מגיע שוב על מנת לקבל את הכתר הקבוע ולחזור לחייך כמו תמיד. הכי הכי פשוט שיש. כמובן שאם מגיע מטופל שכבר עשה עקירה וצריך רק שתל, התהליך מבצע כמעט אותו הדבר ואנחנו רק עושים את ההתאמות הנדרשות. כל מטופל הוא אחר וכל פה הוא קצת שונה, התהליך שלנו זהה אצל כולם אבל לפעמים יש צורך בדיוקים קטנים המתבצעים על המקום ביחד עם הרופא."

אני יכולה לדעת איך תראה התוצאה הסופית?

"כמו שאמרתי קודם, באמצעות המכשור המתקדם שיש אצלנו במרפאה, קיימת האפשרות להציג למטופל הדמיה דיגיטלית של התוצאה הסופית, לפני שהיא נשלחת למעבדה לייצור. אפשר גם להדפיס את הכתר בסגנון דמי, כדי שיהיה ניתן להמחיש את זה בפלסטיקה פשוטה. במידה והמטופל רוצה לעשות תיקונים, זה בדיוק הזמן הנכון להתלבט ולשנות כל מה שרק נרצה. היחס פה מאוד אישי ואנחנו באמת מקפידים שכל אחד ואחת שמגיעים אלינו יצאו הכי מרוצים שיש. ההדמיות עוזרות לנו לחסוך הרבה זמן וכסף, המטופל מרגיש שלם עם הבחירה שלו, הוא יודע בדיוק מה הולך לקבל ואין הפתעות."


מה עושה עכשיו מי שקורא אותנו בבית ורוצה לקבוע טיפול?

"אה, זה פשוט מאוד. הם רק צריכים להשאיר לנו פרטים בטופס המצורף כאן למטה,
אנחנו נחזור אליהם בהקדם עם כל הפרטים המלאים על עקירות ושתלים כירורגים!"

דיאנה, תודה על הזמן שלך!
"תודה רבה גם לך, שמחתי מאוד"