תכשיר טבעי לשיער ללא תופעות לוואי כבר סחף אלפי גברים ישראלים שסבלו מנשירה, היום הם כאן להודות: זה אשכרה עובד, יצאנו לבדוק

נשירת שיער אצל גברים היא נקודה רגישה. למרות שקרחת היא כבר מזמן באופנה, גברים רבים אוהבים את המראה שלהם עם שיער וסובלים מנשירה ודלילות בשיער כבר בגילאי ה-20 לחייהם. למרבה הצער, הפתרונות האפקטיביים להתקרחות כיום כוללים זריקות יקרות, טיפולים חודרניים ומסובכים בחו"ל, תרופות עם תופעות לוואי נוראיות ועוד. מה ניתן לעשות כדי לעצור את ההתקרחות עוד בשלבים המוקדמים שלה? כאן נכנס לתמונה "שורשים", אחד התכשירים הטבעיים המדוברים בעשור האחרון, המבטיח תוצאות או כסף חזרה ב-90 יום תוך טיפול ביתי פשוט הדורש 3 דקות בלבד. יצאנו לבדוק והתוצאות בכתבה

מור משרקי // 27.5.2023 // 11:25

"במשך שנים הכחשתי את הנשירה. ראיתי את השערות כל בוקר על הכרית או בכיור," כך מספר הראל (25) מת"א, "החברים התחילו לעקוץ שמתחילה לי הקרחת כבר עכשיו, קראו לי סבאל'ה וכאלה. הראיתי שלא אכפת לי אבל מבפנים הביטחון נסדק. אני לא מוכן לוותר על השיער שלי, זה חלק קריטי מהמראה שלי, זה חלק מהתחושה שלי שאני צעיר, שאני מושך. לא רוצה בגיל 20 להיראות כמו אבא שלי בגיל 55…"

הסיפור של הראל נפוץ אצל יותר מ-30% מאוכלוסיית הגברים הישראלים היום, חלקם הגדול בשנות ה-20 וה-30 המוקדמות. צעירים שרוצים לטרוף את העולם ואת הרשתות החברתיות ומרגישים שהגוף בוגד בהם.

"גם אצלי ההתקרחות הגיעה מוקדם," פותח אילן רפאלי, מנכ"ל ובעלים של "שורשים", אחד התכשירים המבטיחים בעולם חיזוק והצמחה של זקיקי שיער בקרקפת, "זה קורה ופתאום אתה מתחיל להבין שלא תהיה צעיר לנצח. 
המזל שלי היה שלא ויתרתי, ואחרי שנכוויתי יותר מפעם אחת בפתרונות לשיער שלא עזרו ואפילו פגעו בי ברמה הבריאותית, גיליתי את הפטנט היחידי שהביא תוצאות פנומנליות וללא תופעות לוואי. ככה הקמתי את 'שורשים' ומאז יותר מ-16,000 גברים כבר נוכחו בכך בעצמם ומציפים את המערכת שלנו בתגובות חמות."

בתמונה: ביקורות של לקוחות מרוצים משימוש במוצר

אילן, בוא נדבר תכל'ס, מה התוצאות הפנומנליות שאתה מדבר עליהן?
"רוב המטופלים שלנו מדווחים שהנשירה שלהם נעצרה כבר בשני חודשי הטיפול הראשונים, ושתוך 10 חודשים השיער התעבה והשתקם לגמרי. האזורים הדלילים הופכים צפופים שוב. קרחות קטנות מתמלאות. שיער קיים הופך להיות עבה יותר. זה מרגיש כמו קסם אבל זאת בסך הכל ביולוגיה פשוטה.

הקרקפת שלנו מלאה במיליוני זקיקי שיער קטנטנים. מה שקורה בתהליך ההתקרחות, ולא אלאה אתכם בפרטים הביולוגיים המורכבים, זה שהורמון הטסטוסטרון הופך לחומר שנקרא DHT וגורם לזקיקים לנשור. ככה ההתקרחות מתחילה."


וואלה, אבל כבר יש תרופות מאוד ותיקות שמאפשרות להפסיק את ההתקרחות, נכון?

"כן, יש תרופות שעוצרות את התהליך הביולוגי הזה. התרופה המוכרת והנפוצה ביותר היא פרופסיה, אבל לפני כמה זמן התפרסמה כתבה בעיתון הארץ שסקרה את תופעות הלוואי המחרידות שלה, כמו אימפוטנציה, עקרות, דיכאון חמור ועוד. 

לי באופן אישי לא ברור איך עדיין מוכרים אותה, אבל נראה שמרבית האנשים פשוט לא מכירים את כל ההשלכות. 

היום אנחנו מכירים דרכים טובות יותר לעצור את ההמרה של הטסטוסטרון ל-DHT. התכשיר של 'שורשים' הוא פורמולה מבוססת פטנט רשום, שמכילה מיצוי מרוכז של חומרים צמחיים טבעיים המסייעים בעיכוב פעולת המנגנון הזה בדיוק. 

השימוש הוא באופן חיצוני ומקומי בלבד, לא כמו התרופה שנוטלים בבליעה, ולכן אין לו השפעות על שאר ֿ
תאי הגוף."


אז עצם העובדה שמדובר בתכשיר שמורחים באופן חיצוני הופך את התכשיר לבטוח יותר?

"זו רק אחת הסיבות. הסיבה המובילה לבטיחות של התכשיר היא העובדה שהוא באמת 100% טבעי. הרבה אנשים חוששים ובצדק מהמילים 'תופעות לוואי'. התכשיר של 'שורשים' מכיל צמחים ללא תופעות לוואי כלל."


זה בהחלט מרגיע, אבל מה הסיכוי שההשפעה של הצמחים הטבעיים האלה תהיה מספיק חזקה?

"אז נכון, לא תראה צמיחה חדשה תוך שבוע. אבל כבר בחודש הראשון רואים עצירה משמעותית בנשירה, ותוך מספר חודשים השיער יתמלא ויתעבה. ברוב המקרים, אחרי 10 חודשים כבר יש שיפור משמעותי.

בוא נזכיר שגם לתהליכים הביולוגיים הטבעיים בגוף שלנו לוקח זמן, וזה בדיוק מה שהתכשיר הזה עושה: הוא מחזק את התהליכים הביולוגיים לחיזוק השערה ולהצמחה מחודשת שלה.

יש להכל בסיס מחקרי ומוכח. צמחים שקיימים בתרכובת כמו לבנדר, קורנית, ליקריסיום, הדס ועוד, בעלי יכולות ריפוי מופלאות, רכיבים אנטי-דלקתיים ואנטי-פטרייתיים, מלאי בחומרי הזנה ושיקום של זקיקי השיער.

צמחים נוספים בתרכובת של 'שורשים' צומחים ממש כאן בארץ, באזור שנקרא 'סְפָר המדבר', כלומר ממש על גבול המדבר, מה שהופך אותם לעמידים ולחזקים במיוחד בתנאי האקלים הקיצוני.

רוזמרין ודם המכבים, למשל, יודעים לצמוח בתנאים מדבריים קשוחים ולכן ריכוז החומרים הפעילים בהם, באופן טבעי, הרבה יותר גבוה מאשר כל צמח שצומח במקום אחר."

אוקיי, איך כמה צמחים, חזקים ככל שיהיו, יכולים להצמיח שיער על הראש תוך 10 חודשים?
"נפלאות הטבע! אבל עכשיו ברצינות, לא מדובר ב'סתם' צמחים חזקים, יש פה פורמולה שנבדקה והוכחה אצל אלפי גברים ואף קיבלה פטנט רשום של משרד הפטנטים האמריקאי.

שיטת 'שורשים' מעודדת הזרמה של דם וחומרים מזינים אל הקרקפת, משקמת זקיקי שיער חלשים ומצמיחה זקיקי שיער חדשים. מדובר בתהליך נהדר שמפסיק את הנשירה ומחזיר את השיער באופן טבעי.

השימוש הוא פעם ביום במריחה פשוטה, ביתית, במשך פחות מ-3 דקות. התכשיר לא שומני ולא מצריך שטיפה, ובגלל שהוא צמחי יש לו ריח מעולה כאילו יצאת לטייל ביער."

נשמע נחמד ובאמת פשוט מאוד לשימוש ביתי. אז כל גבר יכול למרוח את התכשיר על הקרחת ויצמח לו שיער?

"הלוואי שזה היה כל כך פשוט. במדע, כמו במדע, צריך תנאים מסוימים שבהם הפורמולה תוכל לעבוד. אנחנו לא מוכרים את המוצרים שלנו לכל אחד, ותמיד נציג שלנו מתקשר לייעוץ טלפוני טרם הקנייה.

התנאים הבסיסיים הם כאלה:

  1. נשירה שהתחילה ב-10 השנים האחרונות
  2. באזור המטופל עדיין יש שיער, גם אם שיער דליל
  3. מוטיבציה להתמיד בטיפול ביתי ופשוט מדי יום

חשוב להבין שבקרחת חלקה לגמרי כנראה כבר לא יהיו מספיק זקיקי שיער ואז אין לפורמולה מה לחזק ולהצמיח. בנוסף הרבה יותר קשה לקבל תוצאות באזור המפרצים לעומת דילול שיער בקודקוד נניח."

אז אם יש קרחת חלקה, הפתרונות יהיו רק השתלות שיער למיניהן?
"ככל הנראה כן. אבל גם אז, מדובר בפתרונות מאוד 'חזקים' לקרקפת, לעומת תהליך עדין ואיטי. זה אומר שהתהליך השיקומי והתומך שמציע התכשיר הטבעי של 'שורשים' הוא עדיין רלוונטי ויעיל.

חשוב לי להדגיש: אם עוד אין קרחת חלקה לחלוטין אלא רק דילול ונשירה של שיער – זה לגמרי הזמן לא לקפוא על השמרים (ועל הקרקפת) ולהתחיל לטפל לפני שמאוחר מדי!

הרבה יותר קל למנוע הידרדרות מאשר לתקן אזורי הקרחה גדולים. זה חלון הזדמנויות נדיר שצריך לנצל כדי לקבל את התוצאות הכי טובות.

בנוסף, טיפולי השתלה הם יקרים, מורכבים, פולשניים ונוטים לסיבוכים, כך שעדיף להימנע מהם. הרי אם יש משהו שאפשר יכול לסגור ב-2 דקות בבית בלי לקבוע תור ולצאת למרפאה, זה עדיף, לא ככה?"

לגמרי. אבל מה קורה אם התכשיר הטבעי בטיפול הביתי לא עובד לי?
"אין בעיה בכלל. אתה יוצר אתנו קשר, מחזיר את המוצר ומקבל את הכסף.
יש לתכשיר 87% הצלחה ו-100% אחריות."

וואו! 100% אחריות? אז מי שזה לא עובד לו פשוט מקבל את הכסף בחזרה?
"נכון, זה כמה אנחנו בטוחים במוצר שלנו. רק להדגיש את העניין, אחוזי ההצלחה הם גבוהים. אם עברת את הייעוץ הראשוני שלנו ונמצאת מתאים לטיפול, אתה מקבל את כל מה שצריך כדי להציל את השיער שלך.

התכשיר עושה את רוב העבודה, אבל לערכה שלנו מצורפים גם שמפו העשוי 100% רכיבים טבעיים שתומך בכל תהליך ההצמחה והשימור של הזקיקים, וגם רולר מזותרפיה, שזה למעשה גלגלת מיוחדת שבה מעסים את הקרקפת ומסייעים לתכשיר להיטמע טוב יותר.

שורה תחתונה: יש לך ערכה משקמת שמכילה הכל כולל הכל, יש לך תהליך ביתי פשוט וקל, יש לך תרכובת צמחית מצוינת מבוססת מחקרים וללא תופעות לוואי, ואם כל זה בכל זאת לא עבד – אתה מקבל כסף חזרה."

שוכנעתי, נראה שאין מה להפסיד. מסר אחרון לסיום שתרצה להעביר לגברים שקוראים את זה עכשיו?
"בסופו של דבר זה לא 'רק שיער'. זה הביטחון העצמי לצאת ולכבוש את העולם, לרדוף אחרי כל החלומות וכל המטרות, בלי שיהיה לי אפילו שמץ של ספק או חשש או מבוכה לגבי איך שאני נראה ומה שחושבים עליי.

הרגשתי את זה על עצמי ואני גם שומע את זה כל יום מגברים בכל גיל שמשתמשים בתכשיר של 'שורשים'. רק זה כבר שווה את הניסיון, ואם לא, תקבל את כל כספך חזרה. כמו שאמרת, אין מה להפסיד.

ההפסד היחיד שלך כרגע הוא הזמן שבו אתה ממשיך להתבאס על הנשירה ולעצור את עצמך מלהשיג את החיים שבאמת רצית לעצמך."

*תנאי האחריות של שורשים